bezrámová okna

Abyste se mohli nerušeně kochat nádhernými scenériemi okolní krajiny, směřovali jsme vývoj nových oken k jejich maximálnímu splynutí s domem. Díky tomu vůbec poznat, že tam okna jsou a okolní příroda je přímo u vás doma.

UŽIJTE SI NIČÍM NERUŠENÝ VÝHLED

„Dokonalosti je dosaženo, ne když už není co přidat, ale když už není co odebrat.“
Antoine de Saint-Exupery

výhody bezrámových oken

  • čistý minimalistický design
  • přírodu pustíte k sobě domů
  • dokonalé tepelně-izolační vlastnosti
  • možnost skla v kuse až 6x3,21m
  • krásně vyzní od podlahy po strop 
  • lze kombinovat se všemi našimi produkty (okny,
    posuvními okny, vchodovými dveřmi)
  • systém na výměnu skla při rozbití

 

PROVEDENÍ BEZRÁMOVÝCH OKEN

 

Naše bezrámová okna je možné kombinovat se všemi modermíni okny a vchodovými dveřmi. Z exteriéru je vždy řešeno systémem BORDER, kde je sklo vlepeno do rámu na fasádní dvousložkové tmely. To dovoluje bezproblémové přesklení a zaručuje dokonalé telepně-izolační vlastnosti. Z interiéru je možné řešit dvěma způsoby, buď v provedení NOTHING, kde interiérové špaleta probíhá přímo do skla nebo v provedení WOOD, kde bezrámové okno lemuje dřevěný rám. Provedení WOOD se využívá především v případech, kde není možné materiálem interiérové špalety přetáhnout dřevěný rám (např. stěny z monilitického betonu).

NOFRAME NOTHING

interiérové provedení

NOFRAME WOOD

interiérové provedení

NOFRAME BORDER

exteriérové provedení

odborníci na nadrozměrná okna

Bezrámová okna nejlépe vyzní, pokud je za nimi patřičný výhled ve velkoformátových plochách. Bezrámová okna umíme dodat až v 9ti metrové délce bez napojení. Avšak pro úměrné ceny skla je lepší držet v rozměru 6 x 3,21m.

Máme za sebou nespočet realizací s těmito několikametrovými kolosy a tyto zkušenosti nám umožňují posouvat hranice stále dále. Samozřejmě za pomocí manipulační techniky, není dnes vyjímkou montovat skla nad 1 500kg.

slušela by vašemu domu
bezrámová okna?

poslat poptávku