Abyste se mohli nerušeně kochat scenériemi okolní krajiny, směřovali jsme vývoj bezrámových oken k jejich maximálnímu splynutí s domem. Díky tomu vůbec poznat, že tam okna jsou a okolní příroda je přímo u vás doma.

Užijte si ničím nerušený výhled.

„Dokonalosti je dosaženo, ne když už není co přidat, ale když už není co odebrat.“
Antoine de Saint-Exupery

Bezrámová okna je možné kombinovat se všemi našimi okny, vchodovými dveřmi a posuvnými okny. A to v jakémkoliv našem nabízeném provedení - dřevěném, celoskleněném nebo dřevohliníkovém. 

výhody bezrámových oken

  • čistý minimalistický design
  • přírodu pustíte k sobě domů
  • dokonalé tepelně-izolační vlastnosti
  • možnost skla v kuse až 6x3,21m
  • krásně vyzní od podlahy po strop 
  • lze kombinovat se všemi našimi produkty (okny,
    posuvními okny, vchodovými dveřmi)
  • systém na výměnu skla při rozbití

 

provedení bezrámových oken

 

Naše bezrámová okna je možné kombinovat se všemi modermíni okny a vchodovými dveřmi. Z exteriéru je sklo vlepeno do rámu na fasádní dvousložkové tmely. To dovoluje bezproblémové přesklení a zaručuje dokonalé telepně-izolační vlastnosti. Z interiéru je možné řešit dvěma způsoby, buď v provedení Nothing, kde interiérové špaleta probíhá přímo do skla nebo v provedení Wood, kde bezrámové okno lemuje dřevěný rám. Provedení Wood se využívá především v případech, kde není možné materiálem interiérové špalety přetáhnout dřevěný rám (např. stěny z monolitického betonu).

Noframe Nothing

interiérové provedení

Noframe Wood

interiérové provedení

Noframe Border

exteriérové provedení

nadrozměrná okna až 9 x 3,21m

Bezrámová okna nejlépe vyzní, pokud je za nimi patřičný výhled ve velkoformátových plochách. Bezrámová okna umíme dodat až v 9ti metrové délce bez napojení. Avšak pro úměrné ceny skla je lepší držet v rozměru 9 x 3,21m.

Máme za sebou nespočet realizací s těmito několikametrovými kolosy a tyto zkušenosti nám umožňují posouvat hranice stále dále. Samozřejmě za pomocí manipulační techniky, není dnes vyjímkou montovat skla nad 1 500kg.

slušela by vašemu domu
bezrámová okna?

poslat poptávku