dřevěné vchodové dveře | vstupní dveře

vchodové dveře, které reprezentují

  • navrhněte si vchodové dveře sami a my je vyrobíme na míru pro váš dům přesně dle vaších představ
  • vchodové dveře splňující nejvyšší požadavky na bezpěčnost zabezpečí váš dům proti zlodějům
  • vchodové dveře s dokonalými technickými parametry vhodnými pro pasivní a nízkoenergetické domy

Dřevěné vchodové dveře neboli vstupní dveře jsou prvním setkáním s domem, je to první kontakt, první dojem. Vzhled vchodových dveří je rozmanitý a členění a design se přizpůsobí na míru každému domu dle výběru ze základních modelů, nebo přímo na míru dle vlastního návrhu tak, aby vchodové dveře co nejlépe reprezentovaly.

Vstupní dveře splňují nejnáročnější požadavky na bezpečnost a v neposlední řadě disponují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Soudobé architektuře dokonale sedí moderní dřevohliníkové nebo dřevěné vchodové dveře, vyznavači hladkých linií ocení klasické dřevěné vchodové dveře.

V historických budovách najdou své místo historické vchodové dveře, které se nejčastěji vyrábějí jako přesné repliky původních vchodových dveří. Dokonalé souznění dopilují vzhledově kompatibilní dřevěná oknadřevohliníková oknašpaletová okna nebo posuvná okna.

vyberte si z nabídky vychodových dveří

block

dřevěné vchodové dveře

moderní tvary do soudobé architektury

92
mm
Uw
0,87

kvadro

dřevohliníkové vchodové dveře

zajímavé designem moderním ostrých tvarů

109
mm
Uw
0,87
85
mm
Uw
1,78

rustikal

dřevěné vchodové dveře

moderní vchodové dveře s historickými prvky

68
mm
Uw
1,78

replik

dřevěné vchodové dveře

repliky historických dveří k nerozeznání

92
mm
Uw
0,87
68
mm
Uw
1,78

články o vchodových dveřích

Staňte se svým vlastním architektem a navrhněte si své vchodové dveře sami. Naše flexibilní výroba dokáže splnit každé přání. Záleží jen na vaší kreativitě. Dle vašich představ vyrobíme originální vchodové dveře, které budou vizitkou vašeho domu.

celý článek

Při rekonstrukci historických budov v památkově chráněné zóně se často přísně vyžaduje věrná podoba nových vchodových dveří s původním originálem. My si s takovými požadavky dokážeme poradit.

Elegance našeho řešení tkví v použití takových rekonstrukčních komponentů, které při zachování původního designu uspokojí i požadavky na maximální tepelné a zvukově izolační vlastnosti nových vchodových dveří.

celý článek