vchodové dveře

Architektura vstupu i vchodové dveře jsou první přímé setkání s domem. Vytváří dojem o tom, co vás dále čeká. Ideální je kombinace důmyslného designu a vynikající funkčnosti.

Bezfalcové provedení a skryté panty nechávají více vyznít minimalistické siluety. Pro vchodové dveře jsou zásadní nároky na bezpečnost a izolaci. Pro vyšší komfort se osazují zámky na otisk prstu nebo číselný kód. Na výšku mohou mít až 3 metry.

minimalistický design

Čisté tvary, jednoduché siluety, ostré tvary, proporčně vyvážené linie. Design, který je krásný, ale nenápadný a nechává vyniknou především výhledům.

skryté panty a bezfalcové provedení

Křídlo je v rovině s rámem. Panty jsou skryty v rámu dveří. Technické prvky neruší.

bezpečnostní zámek

Ve standardu vícebodový bezpečnostní zámek s možností bezpečnostní třídy RC2 nebo RC3. Bezpečnostně uzamčený už při zavření.

otisk prstu

Možnost motorický zámek ovládat přes otisk prstu. Komfort bez klíčů. Integrace čtečky do madla nebo křídla dveří. Ovládejte na dálku skrze aplikaci.

bez nadsvětlíků

Díky konstrukci, pantům a vícebodovým zámkům vyrábíme vchodové dveře výšky až 3 m.

sjednocené rámy

Rámy dveří sou proporčně sjednocené. Cílem je design, který je tak samozřejmý, že není vnímaný.

Symphony

Vchodové dveře, které postrádají standardní zárubeň. Tu tvoří dřevěný obklad stěny a dveře tak se stěnou splývají.

Lost

Vchodové dveře s přípravou na obklad z exteriéru. Ideální je stejný obklad jako fasáda. Dveře splynou a vchod do domu se ztratí.

pivotové dveře Pivot

Pivotové dveře umožňují otevřít nadrozměrné plochy a vytvořit drobný zážitek z každého vstupu do domu. Při zachování snadné manipulace, jelikož se dveře otáčejí kolem asymetricky umístěné osy.

více

variabilita vchodových dveří

Vchodové dveře je možné doplnit o boční bezrámové světlíky. Křídlo dveří může být plné hladké z celistvé panelové konstrukce s případnými otvory nebo rámové konstrukce s prosklením. Dveře dokážeme vyrobit i podle vašeho návrhu na míru.

kliky

Kliky jednotných designů na okna, posuvná okna i vchodové dveře.

atypická okna

Sedací okno, atypický arkýř nebo okno zcela na míru dané situaci? Ano