bezrámová okna

Užijte si ničím nerušený výhled. Až 16 x 3,21m. Bezrámová okna je možné kombinovat se všemi našimi okny, vchodovými dveřmi a posuvnými okny. Abyste se mohli nerušeně kochat scenériemi okolní krajiny, okna by měla splynout s domem. Ideálně nepoznáte, že tam okna jsou a okolní příroda je přímo u vás doma.

„Dokonalosti je dosaženo, ne když už není co přidat, ale když už není co odebrat.“ Antoine de Saint-Exupery

velkoformátové zasklení

Pro nerušené výhledy skla v kuse až 16x3,2 m. Ekonomicky optimální velikost do 6x3,21 m.

bez sloupků

V případě dělení skla je spoj sklo-sklo bez nosných rušivých statických sloupků. Statiku řeší detail osazení a nadimenzování skel.

bez lišt

Bez lišt v interiéru. Interiérové ostění dobíhá přímo ke sklu. Maximálně esteticky čisté provedení. Díky kompozitnímu profilu tepelně-izolačně stále silný detail.

možnost bezproblémového přesklení

Díky konstrukci bezrámových oken je možné v případě potřeby vyměnit sklo bez nutnosti bourání dalších okolních konstrukcí.

výborné tepelně-izolační vlastnosti

Bezrámová okna kloubí čistou estetiku s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Skrze dvousložkové tmely, izolační provazce a kompozitním profily pro přerušení tepelných mostů.

Bezrámová okna je možné kombinovat se všemi našimi okny, vchodovými dveřmi a posuvnými okny. A to v jakémkoliv našem nabízeném provedení - dřevěném, celoskleněném nebo dřevohliníkovém. 

naše realizace bezrámových oken

více o bezrámových oknech

výhody bezrámových oken

čistý minimalistický design - přírodu pustíte k sobě domů - dokonalé tepelně-izolační vlastnosti - možnost skla v kuse až 9x3,21m - krásně vyzní od podlahy po strop - systém na výměnu skla při rozbití

detail bezrámových oken

Z exteriéru je sklo vlepeno do rámu na fasádní dvousložkové tmely. To dovoluje bezproblémové přesklení a zaručuje dokonalé telepně-izolační vlastnosti. Z interiéru je možné řešit dvěma způsoby, buď v provedení Nothing, kde interiérové špaleta probíhá přímo do skla nebo v provedení Wood, kde bezrámové okno lemuje dřevěný rám.

velkoformátová okna

Velkoformátová okna nejlépe vyzní, pokud je za nimi patřičný výhled v bezrámovém provedení. Bezrámová okna umíme dodat až v 16ti metrové délce bez napojení. Avšak pro úměrné ceny skla je lepší se držet v rozměru 6 x 3,21m.