Užijte si ničím nerušený výhled. Až 16 x 3,21m. Bezrámová okna je možné kombinovat se všemi našimi okny, vchodovými dveřmi a posuvnými okny. Abyste se mohli nerušeně kochat scenériemi okolní krajiny, okna by měla splynout s domem. Ideálně nepoznáte, že tam okna jsou a okolní příroda je přímo u vás doma.

„Dokonalosti je dosaženo, ne když už není co přidat, ale když už není co odebrat.“ Antoine de Saint-Exupery

Bezrámová okna je možné kombinovat se všemi našimi okny, vchodovými dveřmi a posuvnými okny. A to v jakémkoliv našem nabízeném provedení - dřevěném, celoskleněném nebo dřevohliníkovém. 

více o bezrámových oknech

výhody bezrámových oken

čistý minimalistický design - přírodu pustíte k sobě domů - dokonalé tepelně-izolační vlastnosti - možnost skla v kuse až 9x3,21m - krásně vyzní od podlahy po strop - systém na výměnu skla při rozbití

detail bezrámových oken

Z exteriéru je sklo vlepeno do rámu na fasádní dvousložkové tmely. To dovoluje bezproblémové přesklení a zaručuje dokonalé telepně-izolační vlastnosti. Z interiéru je možné řešit dvěma způsoby, buď v provedení Nothing, kde interiérové špaleta probíhá přímo do skla nebo v provedení Wood, kde bezrámové okno lemuje dřevěný rám.

velkoformatová okna

Velkoformátová okna nejlépe vyzní, pokud je za nimi patřičný výhled v bezrámovém provedení. Bezrámová okna umíme dodat až v 16ti metrové délce bez napojení. Avšak pro úměrné ceny skla je lepší držet v rozměru 6 x 3,21m.