Naše dřevěná okna nejsou klasická eurookna. Vyladili jsme je v detailech a konstrukci tak, že dokonale sedí moderním domům a je možné je kombinovat s bezrámovými okny.

Rand & Noframe

 

Otvíravá okna v kombinaci s bezrámovými okny.

Block & Noframe

 

Otvíravá okna v kombinaci s bezrámovými okny.

Rand Panorama


Dřevěná posuvná okna s bezrámovým fixním zasklením. Komfortní systém pro otevření největších ploch, který spojí váš dům s okolím. Oblíbená jsou především pro snadné ovládání a bezbariérový práh.

Rand Entry


Dřevěné vchodové dveře v oboustranně bezfalcovém provedení. Splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost i výborně izolují. Pro vyšší komfort se osazují zámky na otisk prstu nebo číselný kód.

Rand


Vrchol minimalistického designu v oknech. Integrace křídla za rám bez zasklívacích lišt. Z venku hladké bez přechodů a rámy nejsubtilnější, jak to jen jde. Zarovnané linie a ostré hrany umožňují vyniknout kresbě dřeva v celé své kráse.

Block


Okna klasické konstrukce eurooken, avšak vyladěná do detailu. Ostré hrany, skryté panty, křídlo v rovině s rámem, subtilní okapničky a slícované linie změnila tato okna oproti klasickým k nerozeznání a moderní architektuře jednoznačně sluší více.

bezrámová okna

Všechna naše okna, vchodové dveře a posuvná okna je možné kombinovat s bezrámovými okny.

více o bezrámových oknech

materiály a doplňky

Slaďte okna a dveře se zbytkem domu. Z interiéru jsou naše výrobky dřevěné. Z venku mohou být taktéž dřevěné, opláštěné hliníkem nebo celoskleněné.

sklo

Vyberte sklo, které neohrožuje zdraví, životy a šetří i statisíce.

kliky

Kliky jednotných designů na okna, posuvná okna i vchodové dveře.

atypická okna

Sedací okno, atypický arkýř nebo okno zcela na míru dané situaci? Ano